Rozpúšťadlové a špeciálne farby / laky na kov, drevo a betón

Soldecol HS Epoxy SG Soldecol HS Epoxy SG Porovnať

  • Novinka
Samozakladajúca epoxidová vysoko nanášavá 2K pololesklá farba na kov a betón. Vysokosušinová farba pre dokonalú a dlhodobú ochranu kovových podkladov a betónových podláh s požiadavkou vysokej chemickej a mechanickej odolnosti náteru.

Soldecol S 6300 Soldecol S 6300 Porovnať

  • Novinka
Riedidlo do dvojkomponentných epoxidových náterových hmôt. Do farieb SOLDECOL riedidlá SOLDECOL. Plne kompatibilné, záruka dobrého výsledku.

Soldecol M Soldecol M Porovnať

  • Novinka
Vrchná syntetická matná antikorózna farba na kov a drevo. Univerzálny matný email pre domácich majstrov i profesionálov. Tónovateľný do širokej škály odtieňov.

Soldecol Primer Soldecol Primer Porovnať

Základná syntetická antikorózna farba na kov a drevo. Antikorózna farba s rýchlym zasychaním a dlhodobou výdržou. Spoľahlivo chráni železné povrchy.

Soldecol HG Soldecol HG Porovnať

Vrchná syntetická lesklá antikorózna farba na kov a drevo. Univerzálny email pre domácich majstrov aj profesionálov. Tónovateľný do širokej škály odtieňov.

Soldecol Unicoat SM - 3v1 Soldecol Unicoat SM - 3v1 Porovnať

Samozakladajúca alkyd-uretánová polomatná antikorózna farba na kov a drevo. Obľúbený antikorózny náter na železné aj farebné kovy. Od základu až po vrchný náter a v akomkoľvek odtieni.

Soldecol Kováčska farba - 3v1 Soldecol Kováčska farba - 3v1 Porovnať

Samozakladajúca alkyd-uretánová antikorózna farba na kov. Farba pre náročných. Pre exkluzívny liatinový vzhľad bežných kovových povrchov. Tónovateľná do atraktívnych odtieňov.

Soldecol PUR Primer Soldecol PUR Primer Porovnať

Základná polyuretánová antikorózna 2K farba na kov. Základ, ktorý nesklame. Extra odolný antikorózny základný náter na dokonalú ochranu kovových povrchov.

Soldecol PUR HG Soldecol PUR HG Porovnať

Vrchná polyuretánová vysoko lesklá 2K farba na kov a tužidlo do náterových hmôt Soldecol PUR. Extra odolný email na dlhodobú ochranu kovov. Na dosiahnutie luxusného povrchu s vysokým leskom.

Soldecol PUR SG - 3v1 Soldecol PUR SG - 3v1 Porovnať

Samozákladujúca polyuretánová pololesklá 2K antikorózna farba na kov a tužidlo do náterových hmôt Soldecol PUR. Univerzálny pomocník na dokonalú ochranu kovových povrchov. Samozákladujúce, extra odolný, rýchloschnúci.

Soldecol PUR Clear M Soldecol PUR Clear M Porovnať

Transparentný 2K matný polyuretánový lak na kovové a ďalšie povrchy. Extra odolný lak na dlhodobú ochranu kovových a iných stavebných materiálov v interiéri aj exteriéri.

Aquadecol Odmasťovač Aquadecol Odmasťovač Porovnať

  • Novinka
Vodou riediteľný odmasťovací a čistiaci prípravok. Univerzálny koncentrovaný odmasťovač vhodný na rôzne povrchy. Spoľahlivý pomocník do Vašej dielne či garáže.

Soldecol Odstraňovač náterov Soldecol Odstraňovač náterov Porovnať

  • Novinka
Odstraňovač starých náterov a lepidiel. Extra účinný univerzálny rozpúšťadlový odstraňovač náterov. Spoľahlivo odstráni náter či lepidlo z väčšiny povrchov.

Soldecol PUR Clear HG Soldecol PUR Clear HG Porovnať

Transparentný 2K vysoko lesklý polyuretánový lak na kovové a ďalšie povrchy. Extra odolný lak na dlhodobú ochranu kovových a iných stavebných materiálov v interiéri aj exteriéri.

Soldecol Rodexol Soldecol Rodexol Porovnať

Konvertor hrdze, adhézny mostík.

Ideálny pomocník na ochranu kovov. Blokátor korózie alebo základný náter na zinkované povrchy.

Soldecol S 6006 Soldecol S 6006 Porovnať

Riedidlo do syntetických náterových hmôt. Do farieb SOLDECOL riedidlá SOLDECOL. Plne kompatibilné, záruka dobrého výsledku.

Soldecol S 6001 Soldecol S 6001 Porovnať

Riedidlo do syntetických náterových hmôt. Do farieb SOLDECOL riedidlá SOLDECOL. Plne kompatibilné, záruka dobrého výsledku.

Soldecol U 6002 Soldecol U 6002 Porovnať

Riedidlo do dvojkomponentných polyuretánových náterových hmôt. Do farieb SOLDECOL riedidlá SOLDECOL. Plne kompatibilný, záruka dobrého výsledku.

Soldecol C 6000 Soldecol C 6000 Porovnať

Riedidlo do nitrocelulózových náterových hmôt. Do farieb SOLDECOL riedidlá SOLDECOL. Plne kompatibilné, záruka dobrého výsledku.

Soldecol Road Acryl M Soldecol Road Acryl M Porovnať

  • Novinka
Akrylátová rýchloschnúca matná farba na asfalt a betón. Farba je vhodná na vodorovné značenie priemyselných podláh v exteriéri a interiéri, na vodorovné značenie ciest, parkovísk a pod.