Vodou riediteľné farby a laky na drevo, kov a betón


Moderné vodou riediteľné náterové hmoty na rôzne typy podkladov.

Aquadecol Farba na radiátory Aquadecol Farba na radiátory Porovnať

Vrchná vodou riediteľná pololesklá farba na nátery telies ústredného kúrenia. Odolná akrylátová farba na nátery horúcich povrchov a na univerzálne využitie v domácnosti.

Akryl Mat Akryl Mat Porovnať

Univerzálna vrchná vodou riediteľná akrylátová matná farba na drevo aj kov. Obľúbená univerzálna farba pre domácich majstrov aj remeselníkov. Náter na všestranné použitie.

Akryl Lesk Akryl Lesk Porovnať

Univerzálna vrchná vodou riediteľná akrylátová lesklá farba na drevo aj kov. Obľúbená univerzálna farba pre domácich majstrov aj remeselníkov. Náter na všestranné použitie.

Akryl Základ na drevo Akryl Základ na drevo Porovnať

Základná akrylátová farba na ochranné nátery drevených podkladov. Kvalitný základný náter pod vodou riediteľné akrylátové farby. Predĺži životnosť drevených povrchov.

Akryl BET Akryl BET Porovnať

Akrylátová farba na betónové podklady. Tónovateľná farba na pohľadový aj pochôdzny betón a iné minerálne podklady, vysoko odolná poveternosti.

Aquadecol Primer Aquadecol Primer Porovnať

Základná vodou riediteľná antikorózna farba. Kvalitný základný náter pod vodou riediteľné akrylátové farby. Predĺži životnosť kovových povrchov.

Aquadecol SG Aquadecol SG Porovnať

Vrchná vodou riediteľná pololesklá akrylátová farba na drevo a kov. Tónovateľná univerzálna farba s výbornou spracovateľnosťou a dlhodobou odolnosťou voči poveternostným vplyvom.

Aquadecol Ochranný lak Aquadecol Ochranný lak Porovnať

Univerzálny bezfarebný lak na kameň a stavebné materiály. Odolný lak na ochranu a ľahkú údržbu stien a ďalších stavebných podkladov. Dokonalý náter nielen na kameň.

Aquadecol Epoxy M Aquadecol Epoxy M Porovnať

Vodou riediteľná dvojzložková epoxidová matná farba na podlahy a steny. Veľmi odolná paropriepustná farba na ochranu extrémne zaťažovaných podláh a stien predovšetkým v interiéri.

Aquadecol Epoxy SG Aquadecol Epoxy SG Porovnať

Vodou riediteľná dvojzložková epoxidová pololesklá farba na podlahy a steny. Veľmi odolná farba na dlhodobú ochranu extrémne zaťažovaných podláh a stien predovšetkým v interiéri.

Aquadecol Epoxy Clear M Aquadecol Epoxy Clear M Porovnať

Vodou riediteľný transparentný dvojzložkový matný epoxidový lak na podlahy a steny. Veľmi odolný lak na dlhodobú ochranu extrémne zaťažovaných podláh a stien predovšetkým v interiéri.

Aquadecol Epoxy Clear SG Aquadecol Epoxy Clear SG Porovnať

Vodou riediteľný transparentný dvojzložkový pololesklý epoxidový lak na podlahy a steny. Veľmi odolný lak na dlhodobú ochranu extrémne zaťažovaných podláh a stien predovšetkým v interiéri.