Katalóg výrobkov

Ponuka zahŕňa širokú škálu náterových hmôt a doplnkových produktov určených na riešenie najrôznejších požiadaviek zákazníkov.

Interiérové maliarske farby na široké spektrum podkladov a na najrôznejší účel použitia. Oteruvzdorné, umývateľné, dekoračné alebo farby s unikátnymi vlastnosťami. Nátery v bielom alebo už natónovanom prevedení.

Fasádne farby s dlhodobou odolnosťou proti poveternostným vplyvom vyrábané v hladkom, jemne zrnitom alebo hrubom prevedení. Materiály na nátery nových alebo renovácia starých fasád.

Odolné omietkoviny určené na konečnú úpravu povrchov stavieb, najmä fasád kontaktných zatepľovacích systémov ETICS a na minerálne omietky. Omietkoviny sú súčasťou certifikovaných zatepľovacích systémov HET.

Základné nátery slúžiace na napúšťanie podkladov pred aplikáciou interiérových a fasádnych farieb alebo omietkovín. Špeciálne prostriedky na riešenie najrôznejších problémov na stenách - škvrny, plesne a pod.

Materiály vhodné na drobné vysprávky, tmelenie prasklín a plošné vyrovnávanie nerovností stien; štuky na finálnu povrchovú úpravu omietok; sadry na vodoinštalačné, elektrikárske a iné stavebné práce.

Veľmi kvalitné vodou riediteľné farby na drevo a kov; farby a ochranné laky na betón a iné minerálne podklady. S ohľadom na minimálny obsah prchavých látok sú ideálne predovšetkým pre aplikácie v interiéroch.

Vysoko kvalitné syntetické farby na kov, drevo alebo betón; špeciálne polyuretánové farby a laky na dlhodobú ochranu kovov a iných stavebných materiálov; špeciálny sortiment na nátery kovových podkladov.

Pre jedinečnú krásu dreva. Veľmi kvalitné profesionálne lazúry a napúšťacie oleje pre vonkajšie a vnútorné ochranné a dekoratívne nátery drevených povrchov - pergoly, ploty, palubovky, záhradné domčeky, záhradný nábytok, chaty, chalupy, terasy a pod.

Tradičné umývateľné farby do vnútorného alebo vonkajšieho prostredia určené pre všetkých maliarov a domácich majstrov. Farby s vysokou belosťou na značenie športových plôch.

Obľúbená možnosť, ako si ľahko a v pokoji domova natónovať maliarske farby do odtieňov podľa vlastných predstáv a požiadaviek. Tónovacie farby je možné použiť aj pre priamu aplikáciu.