Polyuretánové farby a laky na kov a iné stavebné materiály


Dvojzložkové polyuretánové náterové hmoty sú určené do náročného korózneho prostredia s požiadavkami na vysokú chemickú a mechanickú odolnosť náteru. Poskytujú tak kovom veľmi kvalitnú a dlhodobú antikoróznu ochranu.

Soldecol PUR Primer Soldecol PUR Primer Porovnať

Základná polyuretánová antikorózna 2K farba na kov. Základ, ktorý nesklame. Extra odolný antikorózny základný náter na dokonalú ochranu kovových povrchov.

Soldecol PUR HG Soldecol PUR HG Porovnať

Vrchná polyuretánová vysoko lesklá 2K farba na kov a tužidlo do náterových hmôt Soldecol PUR. Extra odolný email na dlhodobú ochranu kovov. Na dosiahnutie luxusného povrchu s vysokým leskom.

Soldecol PUR SG - 3v1 Soldecol PUR SG - 3v1 Porovnať

Samozákladujúca polyuretánová pololesklá 2K antikorózna farba na kov a tužidlo do náterových hmôt Soldecol PUR. Univerzálny pomocník na dokonalú ochranu kovových povrchov. Samozákladujúce, extra odolný, rýchloschnúci.

Soldecol PUR Clear M Soldecol PUR Clear M Porovnať

Transparentný 2K matný polyuretánový lak na kovové a ďalšie povrchy. Extra odolný lak na dlhodobú ochranu kovových a iných stavebných materiálov v interiéri aj exteriéri.

Soldecol PUR Clear HG Soldecol PUR Clear HG Porovnať

Transparentný 2K vysoko lesklý polyuretánový lak na kovové a ďalšie povrchy. Extra odolný lak na dlhodobú ochranu kovových a iných stavebných materiálov v interiéri aj exteriéri.