Syntetické farby a laky na kov a drevo


Alkydové a alkyd-uretánové farby patria medzi najrozšírenejšie materiály na ochranu kovov a dreva. Veľmi dobre odolávajú poveternostným vplyvom a poskytujú tak kvalitnú a dlhodobú povrchovú ochranu.

Soldecol M Soldecol M Porovnať

  • Novinka
Vrchná syntetická matná antikorózna farba na kov a drevo. Univerzálny matný email pre domácich majstrov i profesionálov. Tónovateľný do širokej škály odtieňov.

Soldecol Primer Soldecol Primer Porovnať

Základná syntetická antikorózna farba na kov a drevo. Antikorózna farba s rýchlym zasychaním a dlhodobou výdržou. Spoľahlivo chráni železné povrchy.

Soldecol HG Soldecol HG Porovnať

Vrchná syntetická lesklá antikorózna farba na kov a drevo. Univerzálny email pre domácich majstrov aj profesionálov. Tónovateľný do širokej škály odtieňov.

Soldecol Unicoat SM - 3v1 Soldecol Unicoat SM - 3v1 Porovnať

Samozakladajúca alkyd-uretánová polomatná antikorózna farba na kov a drevo. Obľúbený antikorózny náter na železné aj farebné kovy. Od základu až po vrchný náter a v akomkoľvek odtieni.

Soldecol Kováčska farba - 3v1 Soldecol Kováčska farba - 3v1 Porovnať

Samozakladajúca alkyd-uretánová antikorózna farba na kov. Farba pre náročných. Pre exkluzívny liatinový vzhľad bežných kovových povrchov. Tónovateľná do atraktívnych odtieňov.