HETMAL STANDARD nahrádza Supermaľbu

30. 3. 2021

HETMAL STANDARD nahrádza Supermaľbu

Interiérovú bielu maliarsku farbu SUPERMALBA budeme novo predávať pod obchodným názvom HETMAL STANDARD. Napriek tomu, že sú na trhu interiérových vodou riediteľných náterových hmôt z mnohých dôvodov preferované predovšetkým disperzné farby, majú tu klasické nátery stále svoje nezastupiteľné miesto.

SUPERMALBA je v tomto segmente už roky etablovanou značkou a radí sa medzi úspešne predávané produkty spoločnosti HET. Zmena jej názvu po marketingovej stránke prinesie systémové začlenenie výrobku do známejšej produktovej rady HETMAL, ktorá je svojim zameraním určená profesionálnym aj hobby maliarom pre riešenie nenáročných aplikácií.

Zmena prináša:

• názov výrobku nesúci značku výrobcu HET

• spotrebiteľsky príťažlivejšiu grafiku

• plnofarebná potlač po celom obvode obalu pri najpredávanejších gramážach

HETMAL STANDARD je klasická biela maliarska farba vyznačujúca sa vysokou krycou schopnosťou, paropriepustnosťou, matným vzhľadom, jednoduchou tónovateľnosťou av neposlednom rade cenovou výhodnosťou. Používa sa na nátery vápenných a cementových omietok, muriva, betónových panelov a pod. Je vhodný pre nenáročné aplikácie, hospodárske a priemyselné prevádzky, nebytové priestory, sklady, pivnice, dielne, garáže.